Grandbetting135

yeni-giris-adresi-min

Grandbetting135 Yeni Giriş Adresi Grandbetting 135 Oldu

Bugün itibariyle ülkemizin en kaliteli sitelerinden birisi olan Grandbetting kapatıldı. Kapatılma adres üstünden gerçekleştiği için yönetim hızlı davrandı ve yarım saat içerisinde yeni bir domain belirleyerek yayın hayatına kaldığı yerden devam etti. Grandbetting135 yeni giriş adresi olarak sitenin son ve güncel adresidir. Bundan sonra siteye sadece bu adres üstünden erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca Grandbetting Twitter uygulamasından duyurulmuş olan yeni adresle ilgili sorunlar yaşarsınız bize iletmeniz yeterli olacaktır. Grandbetting 135 giriş butonları anasayfamızda aktif edilmiş ve hizmetinize sunulmuştur. Editörlerimiz her zaman bir sonraki güncelleme ile ilgili detayları da sizlere sunmaktan geri kalmıyor. Bugün de aynı uygulamayı yerine getiriyoruz ve bir sonraki güncellemede Grandbetting136 yeni giriş adresi olarak belirlenecektir.

Grandbetting Havale Bonusu

Grandbetting para yatırma yöntemleri kullanıldığında yüksek limitli olan promosyonlar kazanabiliyorsunuz. Depozit bonusu veya para yatırma bonusu dediğimiz uygulamalar işlemlerden sonra gerçekleşiyor. Grandbetting havale bonusu bu fırsatlardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Tam yüzde 15 oranında promosyon kazanabilirsiniz. Bu promosyonu hak etmek için öncelikli olarak banka havalesi ile minimum 200 TL, PTT banka transfer yöntemi ile 50 TL yatırımda bulunmanız gerekmektedir. Yatırım alt sınırını gerçekleştirdikten sonra ise 12 saat içerisinde mutlaka Grandbetting canlı destek birimi ile iletişime geçip bonus talebinde bulunmalısınız. Promosyonla birlikte kazanabileceğiniz en yüksek miktar 400 TL ile sınırlandırılmıştır ve promosyon oldukça caziptir.

Grandbetting Çevrim Şartsız Para Yatırma Bonusu

Çevrimsiz promosyon noktasında da Grandbetting bonusları arasında seçenekler var. Grandbetting papara ve paygiga yatırım bonusu çevrim şartsız olan promosyonlardan birisidir. Son dönemde popüler olan iki uygulamayı kullanıp minimum 100 TL para yatırma işlemi gerçekleştirdiğinizde yüzde 10 oranında promosyon kazanabiliyorsunuz. Promosyonda kazanabileceğiniz en yüksek miktar 250 TL olarak belirlenmiştir. Fakat promosyonu kazanabilmek için öncelikli olarak mutlaka Grandbetting canlı destek birimi ile iletişime geçip bonus talebi oluşturmanız gerekmektedir. Böylece sitenin sunmuş olduğu cazip promosyon fırsatından faydalanabilir, yüksek limitli olan bonus ile birlikte ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için Grandbetting yeni giriş adresi bilgileri sayfalarımızda sizlere sunulmaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*